Збір після півтора року старту повномаштабної війни.
Більше року ці люди стримують вторгнення. Більше року вони ризикують життям та здоров’ям, щоб Українці могли жити у вільній, незалежній Україні. І саме зараз їм дуже потрібне авто щоб продовжити боротися та рятувати Україну та українців у найгарячіших куточках нашої країни.
Щоб стати учасником розіграшу, треба було задонейтити 200 грн або більше. Таким чином ми прискорили збір, щоб наші воїни якомога швидше отримали авто, якого вони так потребували, тому що попередня машина була пошкоджена, бійці та такмеди були не мобільними, а фінансування та розподілення фінансів від держави/керівництва ЗСУ не надходило напродязі дуже довгого періоду.
Коли збір ще не закрився, freelander який ми бронювали, викупили інші, бо швидше зібрали кошти.
Замість нього був куплений Mercedes Benz ml270.
Машина виходила з нашого бюджету, доклали свої гроші, захисники були дуже задоволені) Це авто підвищило їх мобільність.
Машина трохи затрималася через тестування перед передачею військовим, бо була проблема, на ходу почало блокувати праве колесо, один з датчиків вийшов з ладу, але проблему швидко знайшли і змогли вирішити.
Зверху прикріпили фотозвіт.
Витрати на транспортування та ремонти навіть не рахували, бо робилися зі свого карману.
Звіт затримався, бо вже займаємося вже наступним збором.